pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc


SOPPEC společnost, která má svůj význam.

Společnost byla založena v roce 1962 panem Christian de Maillard, SOPPEC dělá barvy a laky pro profesionální použití.

Na prahu roku 1990 se společnost specializuje na design, výrobu a uvádění na trh systémů pro označování / sledování inovačních aerosolů.

Navrženo pro profesionální lesní značení, aerosoly vyrobené SOPPEC se vyznamenali úspěšně ve světě stavebnictví zejména kvůli inovativnímu a patentovanému rozprašovacímu víčku.

V roce 2004, pan Thibault Maillard následoval jeho otce jako vedoucí společnosti a neustále zvyšoval kvalitu výrobků.

Rok 2010 představuje novou etapu s rozšířením výrobních prostředků nezbytných pro expanzi na nové trhy v USA a Číně.

Od léta roku 2010, se výrobní kapacita firmy Soppec ztrojnásobila.

Italský výrobce technických sprejů, mazadel, čističů, kovů ve spreji a značkovacích sprejů

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc 

Řada výrobků TECH AEROSOL zahrnuje produkty pro maloobchod a velkoobchod, barvy-laky, průmyslové továrny, stavebnictví, lesnictví, prodejny auto-moto-cyklo, elektro, hobby a mnoho dalších oblastí. A jakožto výhradní dovozce několika celosvětových značek obohacujeme svoji nabídku řadou dalšího sortimentu. Díky přímému kontaktu s výrobní společnosti v Itálii, jsme schopni odpovědět na rozmanité požadavky stále náročnějšího trhu, jak z hlediska kvality tak služeb. Společnost vyrábí většinu svých výrobků s důrazem na kvalitu a také na šetrnost k životnímu prostředí. Pro uspokojení našich současných i budoucích zákazníků nabízíme výrobu celé řady našich výrobků pod privátními značkami. Díky naší výzkumné a vývojové laboratoři, která se zabývá složením a kontrolou jednotlivých výrobků, zaručujeme plné technické nasazení při studiu nových produktů, poradenství a poprodejní servis.