montitech®SIMPLEX

Nový systém montitech® SIMPLEX pro předsazenou montáž oken do izolační vrstvy. Naprosto jednoduchý lego systém lehký na montáž. 

Nový typ předsazené montáže.


Winframer typ 3 je nový rámeček pro předsazenou montáž s možností velmi rychlé systémové montáže. 

Stali jsme se oficiální distributoři značky FEIN® 

V roce 1867 Wilhelm Emil Fein založil podnik k výrobě fyzikálních a elektrických aparátů, ve kterém jeho syn téměř o 30 let později, tedy v roce 1895, vynalezl první elektrickou ruční vrtačku. Tímto vynálezem položil základní kámen pro vysoce spolehlivé elektrické nářadí, které společnost FEIN dodnes vyrábí v podniku v Německu, a díky kterému je švábský tradiční podnik v rámci průmyslu a řemesla ceněn v celém světě.
FEIN již 150 let patří k celosvětově vedoucím manufakturám na elektrické nářadí. A zajisté také proto, že FEIN dodnes má s každou novou výrobkovou inovací na zřeteli vlastní požadavky, aby vyvíjel jen nezničitelné elektrické nářadí. 

Společnost Hitachi Koki Co., Ltd. (https://www.hitachi-koki.com/), přední výrobce elektrických nástrojů a zařízení pro biologické vědy, dne 1. listopadu oznámila, že změní své obchodní jméno na Koki Holdings Co., Ltd. s účinností od 1. června 2018 a změní název své řady elektrických nástrojů známých jako HITACHI a/nebo Hitachi Koki na nový název HiKOKI (*), (vyslovováno "hai-ko-ki") s účinností od 1. října 2018. Změny názvu jsou v souladu s ambiciózní mezinárodní strategií růstu společnosti zaměřenou na zajištění udržitelného růstu při současném rozšiřování svého podnikání v téměř 100 zemích v globální síti společnosti Hitachi Koki.

Pokročilé technologie světové třídy společnosti Hitachi Koki vytvořily spolehlivé a inovativní produkty v celé své oslavované 70leté historii, které slouží jako základ pro nové partnerství s KKR, jednou z nejvýznamnějších světových soukromých kapitálových společností. Prostřednictvím nového partnerství společnost Koki Holdings zjednodušuje operace a urychluje investice do ekologického rozvoje a akvizic, čímž posílí své globální podnikání jako přední světový výrobce.

Současně s úsilím o změnu značky firma založila dceřinou společnost jako svou evropskou centrálu s názvem Koki Holdings Europe GmbH na předměstí Düsseldorfu v Německu, aby odrážela strategický význam evropského trhu. Dceřiná společnost zahájí svou činnost v listopadu roku 2017 a bude sloužit k uskutečňování operací mateřské společnosti v Evropě s cílem přiblížit se svým zákazníkům a usnadnit rychlejší rozhodování při reakci na jejich potřeby.

"Více než 70 let jsme poskytovali úspěšné inovace ve výrobě se solidní obchodní výkonností a nyní je čas, abychom se soustředili na expanzi jako skutečně globální společnost, která zůstává věrná své japonské tradici," řekl Osami Maehara, prezident společnosti Hitachi Koki. "Plně jsme se zavázali k urychlení růstu spolu s novým dynamickým partnerem v KKR, protože usilujeme o to, abychom se stali globálním lídrem v oblasti elektrických nástrojů a zařízení pro vědy o životě. Pro fiskální rok 2020 jsme si stanovili agresivní prodejní cíl ve výši 2,7 miliardy USD. Jsme přesvědčeni, že můžeme podnikat na vyšší úrovni s podporou všech svých zaměstnanců a partnerů po celém světě a přetvoření značky je prvním krokem k jeho dosažení. Těšíme se na další budování značky, která překračuje očekávání náročných zákazníků po celém světě".

Značka HiKOKI byla vytvořena tak, aby ztělesňovala tři základní kompetence společnosti, včetně jejích inovativních technologií, které vedou k výrobě produktů s vynikajícím výkonem, spolehlivosti jejích výrobků a služeb podporovaných 70letou historií společnosti a potenciálem pro nový růst podnikání prostřednictvím nového partnerství s KKR. Pro zjednodušení výslovnosti používá nová značka ve své první slabice malé písmeno "i" a obsahuje implicitní číslici "1", která vyjadřuje závazek společnosti poskytnout zákazníkům produkty "č. 1" na trhu a její úsilí o dosažení globálního statutu "č. 1".

Nový obchodní název společnosti Koki Holdings Co., Ltd. je navržen tak, aby udržel kontinuitu se svým současným jménem a současně odrážel mnoho značek, které zahrnuje na celém světě, a urychlil investice do akvizic vedoucích k rozšíření jejího globálního podnikání.

(*) U následujících značek nebudou na jejich odpovídajících trzích provedeny žádné změny: metabo, SANKYO, Tanaka, CARAT, HIT-MIN, himac.

Kliknutím na níže uvedený odkaz zobrazíte stručné zobrazení názvu a změny loga. https://hkstrategies.egnyte.com/dl/7NLEe6UEfU

KONTAKT: (Hitachi Koki Co., Ltd.), Shigeo Komatsu, oddělení značky a komunikace, Hitachi Koki Co., Ltd., Tel: +81-3-5783-0601, E-mail: pr@hitachi-koki.co.jp; (Hill+Knowlton Strategies Japan), Yuko Sato, Hill+Knowlton Strategies Japan (PR poradenství), Tel: +81-3-6859-6112, E-mail: yuko.sato@hkstrategies.com