Vrtací nástroje

Český výrobce kvalitních vybrušovaných vrtáků

Firma Vrbovský patří k jedné z nejlepších firem pro výrobu a vývoj vrtáků v české republice. Výrobní program zahrnuje: vrtáky do kovů, vrtáky do dřeva, brusky na vrtáky, vrtáky na sklo, keramiku a dlaždice, sady vrtáků, vrtáky do půdy, vrtáky do ledu a sněhu, SDS vrtáky, sekáče SDS, vrtáky ARTU univerzální, vrtáky do betonu, stojánky na vrtáky a obaly na sady, děrovky a korunkové vrtáky, univerzální děrovky.

Firma OREN s.r.o. je ryze česká obchodní společnost s 20letou tradicí na trhu, která byla založena jako rodinná firma v roce 1994. Od začátku byla veškerá činnost směřována na oblast dovozu a velkoobchodního prodeje elektrického ručního nářadí a příslušenství. Koncem devadesátých let došlo k úzké specializaci na vrtací nástroje a od roku 2002 je pod obchodní značkou "OREN" nabízen kompletní sortiment profesionálních vrtacích nástrojů do všech druhů materiálu. V posledních letech byla nabídka rozšířena také o závitníky a šroubovací nástavce. Díky široké síti našich obchodních partnerů - obchodníků s elektronářadím, železářů i dalších specializovaných prodejců, se dnes s nástroji OREN můžete setkat prakticky v celé České republice. Naší snahou je, abyste je vždy bezpečně poznali podle správně namíchané kombinace vysoké kvality a příznivé ceny.

Značkové vrtáky nejvyšší kvality vyráběné v Kyjově

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X 

Bývalý provoz ZPS Frézovací nástroje, Ruko patří k předním a známým výrobcům frézovacích a vrtacích nástrojů z rychlořezných ocelí nejen v České a Slovenské republice. Výrobní program byl v roce 1994 rozšířen o výrobu přesných vybrušovaných vrtáků, umístěnou v provozovně v Kyjově. Technologie byla dodána na klíč firmou Guehring Automation z Německa včetně know-how. Kalení probíhá v solných lázních poloautomaticky. Brusírnu tvoří komplex CNC - typ NU 433 a 435, které vybrušují drážky budoucích vrtáků do plného zakaleného polotovaru. Sortiment tvoří vrtáky od 1,00 do 16,00 mm podle norem DIN v odstupňování průměrů po 0,1 mm nebo i po 0,05 mm. Vrtáky jsou vyráběny z kvalitních molybdenových nebo kobaltových ocelí s vysokou přesností, nízkou drsností povrchu a správnou geometrií. Ta má vliv na snížení osové síly při současném snížení opotřebení ostří - tedy vyšší životnost vrtáků při zvýšeném výkonu. V roce 2012 byla firma koupena německou firmou RUKO.

Špičkové příslušenství americké značky Milwaukee, patří mezi nejkvalitnější na trhu.  

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X  

Špičkové příslušenství Japonské značky Hitachi, patří mezi nejkvalitnější na trhu.