servisní spreje, mazadla, čističe Anglického výrobce

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc


Firma Ambersil Limited vyrábí technické spreje a chemické přípravky pro elektroniku, elektrotechniku, servis, výpočetní techniku, strojírenství atd. Je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2000 a určité výrobky jsou schváleny nejen pro NATO, ale i dalšími organizacemi, jako jsou RollsRoyce plc Aerospace group, British Aerospace a UK Ministry of Defence.

Naše řada výrobků zahrnuje maziva, přípravky zabraňující korozi, kapaliny pro řezání kovů, prostředky pro kontrolu a detekci, prostředky umožňující dokonalejší svařování a nejucelenější řadu průmyslových čističů.

Výrobky zahrnují biologicky odbouratelné čističe, které snižují škodlivý dopad chemických produktů na životní prostředí a zvyšují bezpečnost a zdraví pracovníků při práci. V oblasti životního prostředí má firma Ambersil přiděleno ISO 14001.

Mnoho výrobků bylo vylepšeno technologií "360° Spray System" - speciální ventilovou úpravou, umožňující použít přípravek v jakémkoliv úhlu, dokonce i v obrácené poloze.

Německý výrobce servisní a údržbové chemie, lepidel, čističů a barev

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc  

KIM TEC je název značky produktů německé firmy KIM-JAROLIM, která má 45 letou tradici ve vývoji a výrobě aerosolových produktů. Za dobu své existence vyvinula více jak 300 produktů, které jsou svou kvalitou a hladinou cenové úrovně konkurence schopné na trhu. Široký sortiment výrobků této značky najde uplatnění v automobilovém průmyslu, průmyslové výrobě, ale i ve stavebnictví.

Italský výrobce technických sprejů, mazadel, čističů a kovů ve spreji

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc   

Řada výrobků TECH AEROSOL zahrnuje produkty pro maloobchod a velkoobchod, barvy-laky, průmyslové továrny, stavebnictví, lesnictví, prodejny auto-moto-cyklo, elektro, hobby a mnoho dalších oblastí. A jakožto výhradní dovozce několika celosvětových značek obohacujeme svoji nabídku řadou dalšího sortimentu. Díky přímému kontaktu s výrobní společnosti v Itálii, jsme schopni odpovědět na rozmanité požadavky stále náročnějšího trhu, jak z hlediska kvality tak služeb. Společnost vyrábí většinu svých výrobků s důrazem na kvalitu a také na šetrnost k životnímu prostředí. Pro uspokojení našich současných i budoucích zákazníků nabízíme výrobu celé řady našich výrobků pod privátními značkami. Díky naší výzkumné a vývojové laboratoři, která se zabývá složením a kontrolou jednotlivých výrobků, zaručujeme plné technické nasazení při studiu nových produktů, poradenství a poprodejní servis.

Kvalitní české oleje, mazadla a emulgátory

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc    

MOGUL JE SÍLA - MOGUL JE JISTOTA - MOGUL JE VÁŠ ZISK

Tato sdělení motoristům nejsou dnešního data. V komunikaci se zákazníky byla používána už ve třicátých letech minulého století. Neuvěřitelné, ale je to tak. Automobilové oleje MOGUL se začaly vyrábět přibližně v roce 1927 a značka se stala v českých zemích synonymem pro slovo olej.

Nepopíráme své kořeny, ale historie není tím, co určuje současnou podobu olejů z pardubické rafinerie. Jsou to především moderní technologie, výzkum a vývoj.

Současné oleje MOGUL nejen že snesou srovnání se špičkovými oleji jiných renomovaných výrobců, ale v řadě aspektů je svými parametry překonávají. Mísírna ve středisku Kolín, kde se oleje MOGUL vyrábějí, patří k nejmodernějším v Evropě. Použití vysoce kvalitních základových olejů, jejich zušlechtění přísadami od světových renomovaných firem, moderní výrobní zařízení s automatickým řízením technologického procesu a vlastní vysoce fundovaný výzkum a vývoj nových formulací zajišťuje, že celá skupina mazacích prostředků MOGUL splňuje, a i v budoucnu bude splňovat, nároky nejnáročnějších zákazníků.

V péči o svůj automobil se na nás můžete s důvěrou spolehnout. MOGUL reprezentuje kvalitu, spolehlivost a perfektní služby zákazníkům. Oleje této značky jsou typické vysokým viskozitním indexem, celoroční použitelností a trvanlivostí. Svým výkonem zajistí bezpečné mazání vašeho motoru a jeho dlouhou životnost.

Není bez zajímavosti, že na MOGUL přísahali nejlepší automobiloví borci už ve třicátých letech minulého století a zkušení motoristé se řídili jejich příkladem. V 21. století s olejem MOGUL v motoru závodního speciálu jezdí MMČR v rally známý závodník Roman Kresta. MOGUL je i po více jak osmdesáti letech své existence dynamickou značkou, která pro své příznivce neustále sortiment inovuje.

Podle nezávislých průzkumů je tato česká značka nejpoužívanějším olejem na českém trhu. Značka MOGUL se pyšní oceněním CzechSuperBrands 2014. Ocenění Superbrands Award je jedním z nejrozšířenějších systémů hodnocení značek na světě. Toto ocenění uděluje nezávislá komise s přihlédnutím k preferencím spotřebitelů za nejvýznamnější značku v daném segmentu podnikání. V roce 2011 ocenila odborná porota novou prémiovou řadu olejů MOGUL MOTO pro nejvýkonnější verze motocyklů cenou PetrolAwards.

České oleje MOGUL patří do skupiny výrobků pardubické rafinerie minerálních olejů PARAMO. Firma se specializuje především na výrobu mazacích a procesních olejů, asfaltů a parafinů. Rafinerie zpracovává olejové hydrogenáty, které využívá při výrobě základových a mazacích olejů s velmi nízkým obsahem síry a nízkou odparností.

PARAMO je na cestách s vámi od roku 1889.