Ruční nářadí

Stavební nářadí, ruční nářadí, metry, zahradní nářadí, malířské pomůcky. 

Značka FESTA patří ryze české firmě Levior. Značka nabízí širokou škálu výrobků pro různé uživatele.

Nabízí nářadí hlavně pro servisní činnost, zednické práce, tesařské práce, vodo - topo-plyn, klempířské práce atd.

Pod firmu LEVIOR patří tyto značky:

  1. KOMELON - korejský výrobce velmi přesných metrů.
  2. HORIZONT - kvalitní vodní váhy.
  3. FESTA - ruční dílenské a stavební nářadí.
  4. STAHLBERG - Německý výrobce kvalitních bitů.
  5. KDS - Japonský výrobce výsuvných nožů.
  6. LESCHA - stavební míchačky.
  7. SUPER PRO - ruční řezačky dlažby.
  8. WINLAND - ruční zahradnické nářadí.
  9. ROSA - hadice a příslušenství pro rozvod vody.

CROMWELL® je jedním z vedoucích světových dodavatelů průmyslových nástrojů a zařízení. Nabízí rozsáhlou řadu produktů zahrnujících ruční nářadí, řezné nástroje, elektrické a pneumatické nářadí, brusivo, měřící přístroje, vybavení pro garáže a dílny, ruční nářadí, ochranné a další pomůcky pro nejrůznější přidružené aplikace.


Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X 

Kompletní katalog

Značkové ruční nářadí a měřící technika

STANLEY se hrdě hlásí ke své tradici průmyslové dokonalosti. Neustále testujeme, nově konstruhujeme a zdokonalujeme naše výrobky, abychom zajistili jejich kvalitu a maximální funkčnost. Naším cílem je zůstat nejlepší na světě v tom, co děláme, a víme, že totéž od značky STANLEY právem očekávají její zákazníci.

STANLEY Works, původně firma vyrábějící petlice a dveřní kování v městě New Britain v Connecticutu, byla založena v roce 1843 Frederickem T. STANLEYm. O několik let později, v roce 1857, Frederickův bratranec Henry STANLEY založil STANLEY Rule and Level Company. V roce 1920 se Rule and Level Company spojila se společností STANLEY Works a stala se její slavnou divizí ručního nářadí Hand Tools Division.

V průběhu let firma STANLEY Works přinesla světu mnoho z nejinovativnějšího a nejužitečnějšího nářadí. Mezi ně patří hoblík Bailey®, rašple Surform®, kovový svinovací metr PowerLock® a v poslední době řada výrobků FatMax™. I dnes je společnost STANLEY nejvýznamnějším inovátorem v oblasti ručního nářadí.