Značkové ruční nářadí Německého výrobce

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X


Výkon, životnost a ergonomie našich výrobků jsou zaměřeny na uspokojení požadavků profesionálních uživatelů.

Proto používáme mimořádně kvalitní materiály a moderní výrobní technologie.

Výrobní program s přibližně 1000 položkami umožňuje optimální výběr pro příslušnou aplikaci - a to i pro moderní odvětví jako solární technika, větrná energie a letectví.

Méně je více: Soustřeďujeme se na jednu jedinou skupinu produktů a dosahujeme tak výrazných výhod, pokud jde o kvalitu a cenu.

Proto je dnes Knipex přední světovou značkou kleští.

S kleštěmi Knipex pracují uživatelé ve více než 100 zemích - a trend je vzrůstající.

Značkové ruční nářadí Německého výrobce 

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X 

Společnost Wiha, která vznikla v roce 1939 jako malý rodinný podnik, dnes nabízí uživatelům na celém světě cca 10 000 přesných nástrojů a prosadila se na trhu jako průkopník inovací. Wiha může těžit z úzké spolupráce s vlastními výrobními a obchodními společnostmi a partnery v hlavních průmyslových oblastech Evropy, USA a Asie. Od svého založení se společnost Wiha řídí zásadou nepřetržitého a udržitelného rozvoje: Zaměřuje zdroje na takové výrobní a tržní segmenty, které nabízejí dostatečný potenciál pro stabilní růst. Tato zásada spolu s typickou schwarzwaldskou vášní pro nové nápady, puntičkářství a přesnost představovala hnací sílu rozvoje v minulosti a zůstane jí i v budoucnosti. 

Značkové ruční nářadí průmyslové kvality

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X 

Značka NEO je určena hlavně pro značkové servisy a pak do provozů kde je ruční nářadí používáno prakticky pořád. NEO klade nejvyšší nároky na kvalitu, co je podpořeno u některého nářadí až 25 letou zárukou.

- Ruční nářadí pro náročné uživatele.

- Vysoce kvalitní nástroje vyrobené za použití moderních materiálů a technologií s cílem zajistit nejvyšší životnost a spolehlivost.

Česká značka kvalitního nářadí

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X 

TONA byla založena v roce 1892, původně jako slévárna železa. Výrobní sortiment pak v průběhu dalších let prošel postupným vývojem, přes výrobu hospodářských strojů a strojírenských výrobků, až v padesátých letech minulého století k výrobě řemeslnického nářadí. V tomto období byla také vystavěna vlastní kovárna, rozhodující krok ke stabilizaci výrobního programu. Postupně byla zaváděna výroba všech druhů utahovacích klíčů - otevřených, zavřených, nástrčných, zástrčných, šroubových a hasáků. Do výrobního programu patřily též komplety s tehdejším označením "Gola". Úspěšně byl také dokončen vývoj a zahájena výroba momentových klíčů. Roku 1992 se v rámci privatizace stal podnik součástí americké korporace THE STANLEY WORKS a tím získal nejen pevné finanční zázemí, ale i možnost rozšíření výrobního a obchodního sortimentu o ruční nářadí této renomované značky. V následujících letech se pravidelně zaváděly nové výrobky do výroby, zejména s ohledem na potřeby mechaniků, kteří využívají nářadí TONA jak pro profesionální účely v autoservisech či průmyslu, tak pro práci v domácích dílnách. Roku 2006 realizovala společnost THE STANLEY WORKS akvizici francouzské firmy FACOM - významného evropského výrobce nářadí pro autoservisy a letecký průmysl - s využitím jejích zkušeností pak došlo k postupnému rozšíření nabídky o nářadí specifické pro autoservisy.

Historie: V roce 2010 se uskutečnilo spojení se společností BLACK & DECKER, čímž vznikl největší světový dodavatel ručního i elektrického nářadí - STANLEY BLACK & DECKER a současně došlo k vnitřnímu rozdělení firmy na části podle zaměření zákazníků. TONA se stala součástí divize IAR, zaměřené na dodávky nářadí pro autoservisy a průmysl a také celosvětového projektu EXPERT, v jehož rámci probíhá transformace a modernizace nabídky pod novou značkou - TONA EXPERT.

CROMWELL® je jedním z vedoucích světových dodavatelů průmyslových nástrojů a zařízení. Nabízí rozsáhlou řadu produktů zahrnujících ruční nářadí, řezné nástroje, elektrické a pneumatické nářadí, brusivo, měřící přístroje, vybavení pro garáže a dílny, ruční nářadí, ochranné a další pomůcky pro nejrůznější přidružené aplikace. 

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X  

Kompletní katalog

Ostatní prodávané značky nářadí najdete v sekcích dřevo a stavba.