Řezné a brusné materiály

CMT je největší italský výrobce nástrojů pro opracování dřeva. Předností této firmy je především velmi dobrá kvalita a přiměřená cena. Firma CMT má každoročně celou řadu novinek v oblasti pilových a frézových konstrukcí. 

Výroba nástrojů ve firmě byla zahájena v roce 1934. Firmu založil p. Studeník a začal vyrábět ruční pily, kotoučové pily a postupně rozšiřoval výrobní program o frézy na dřevo a další nástroje na obrábění dřeva.Výrobní sortiment se postupně rozšiřoval o pilové kotouče na dřevo ze slinutých karbidů (SK), rámové a kmenové pily, hoblovací a průmyslové nože, nástroje na dělení kovu a těla pil. V letech 1948-1992 byla firma ve státním vlastnictví. V roce 1992 byla firma převedena do soukromého vlastnictví.

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X

Společnost KLINGSPOR využívá již déle než 100 let standardy technologie broušení z celého světa. V našich výrobních závodech se vyrábí více než 50.000 druhů výrobků, mimo jiné sem patří skupiny produktů brusiva na podložkách, řezných kotoučů, hrubovacích brusných kotoučů, brusných lamelových talířů a brusných lamelových kotoučů pro nejrůznější postupy broušení, které naši zákazníci potřebují. Našich 36 výrobních a odbytových závodů rozmístěných po celém světě s více než 2.000 zaměstnanci umožňuje pružné přizpůsobování požadavkům regionálních trhů. Naši poradenskou činnosti poskytuje po celém světě více než 300 pracovníků vnější služby. Jsou to vysoce kvalifikovaní technici a inženýři, kteří rádi poskytnou podporu našim zákazníkům přímo na místě, kde je nutno vyřešit problém. Ctnosti minulosti, jako je kvalita, spolehlivost a perfektní zákaznický servis v kombinaci s nejnovější výrobní technologií, vytvářejí základnu trvalého úspěchu produktů společnosti KLINGSPOR a díky nim si náš podnik vydobyl vedoucí postavení v oboru broušení.  

TYROLIT je předním výrobcem brusných nástrojů, řezacích nástrojů, pilových nástrojů a vrtacích nástrojů. Celosvětově patří skupina TYROLIT k předním dodavatelům, který nabízí brusné nástroje s brusivy ve všech typech zrnitostí a pojiv a rovněž nabízí komplexní sortiment orovnávacích nástrojů. Světové značky TYROLIT nezískaly pouze výjimečnou pozici na globálním trhu. Jsou celosvětově známou skupinou značek a reprezentují potenciál výkonu více než 80 000 různých výrobků TYROLIT. Hnací silou v tomto procesu je inovace. Zákazníci společnosti TYROLIT profitují z rozsáhlého poradenství: ekonomická a ekologická řešení jsou vypracovávána firmou TYROLIT. Jako důležitá součást mezinárodně působící skupiny TYROLIT vlastní Skupina Swarowski , nezávislost a je podporována v realizaci dlouhodobých korporátních cílů. 

Špičkové příslušenství americké značky Milwaukee, patří mezi nejkvalitnější na trhu. 

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc