Profesionální pneumatické nářadí 

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X

V roce 1889 si John W. Duntley uvědomil, že stavební dělníci nemají potřebné nástroje pro jejich práci. Založil Chicago PNEUMATIC Tool Company a pustil se do celoživotního mise ve všech odvětvích průmyslu. V průběhu let se společnost Duntley rozšířila prostřednictvím akvizic a nových produktů, se z něho stal jeden z největších výrobních podniků v oboru. Chicago PNEUMATIC je značka uznávaná na celém světě a je synonymem pro odolné a spolehlivé nástroje, které usnadnily těžkou práci. Jsou šité na míru specifickým potřebám pracovníků. Dnes Chicago Pneumatic vyrábí nářadí a kompresory pro prakticky všechna průmyslová odvětví a pro celou řadu aplikací ve stavebním, automobilovém a kovozpracujícím průmyslu. Můžeme s hrdostí říci, že Chicago Pneumatic stále stojí za spolehlivostí, dlouhou životností a slibuje velkou přidanou hodnotu pro zákazníka.

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc 

Kobe je Japonská firma, která vyvinula širokou škálu nářadí vhodného pro většinu průmyslových prostředích, které musí mít výkon, spolehlivost a umí provádět i ty nejnáročnější úkoly.

Všechny výrobky firmy Kobe mají nové technologie, které s dobře vyváženým designem, mají za následek méně fyzické zátěže, prachu, hluku a vibrací. Všechny tyto faktory vedou k omezení vzniku únavy obsluhy a to vede k rychlejší a efektivnější výrobě.

Přední výrobce sponkovacích a hřebíkovacích pistolí.

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X  

BOSTITCH

Thomas Briggs založil v roce 1896 svou společnost Boston Wire Stitcher Company.V roce 1948 společnost změnila spojením prvního a třetího slova svůj název na BOSTITCH a stejné jméno od té doby označuje i její výrobky.BOSTITCH postupně vyrobil svoji první drátošičku (1903) a r. 1914 stolní sponkovačku - model AORoku 1924 BOSTITCH na trh poprvé uvedl sponky, slepené v pásku (toto provedení se od té doby stalo průmyslovým standardem).Přes výrobu sponkovaček s motorovým pohonem, ovládaných pedály dospěla v r. 1965 až k první hřebíkovačce s bubnovým zásobníkem N2.Postupem času přinášela na trh další a další modely, až k těm současným.V roce 1986 přešlo v rámci uskutečněné akvizice vlastnictví společnosti Bostitch z majetku společnosti Textron na STANLEY.Ve stejném roce proběhla i akvizice společnosti HARTCO a v roce 1988 pak i SPENAX - tím se významně rozšířila nabídka výrobků o další modely/typy.Od r. 1996 začíná fungovat přímé zastoupení pro ČR a SR v Toně a.s. Pečky. Firma rychle expanduje a brzy zaujímá místo předního dodavatele na těchto trzích.Po sloučení firem Stanley a Black&Decker začíná na jaře 2011 nová éra Bostitch v nových moderních prostorách sídla firmy v Praze-Chodově , centrálního skladu v Gliwicích a servisu v Praze-Modřanech, spolu s ostatními značkami pod hlavičkou Stanley Black&Decker Trading ČR