Profesionální pneumatické nářadí 

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X

V roce 1889 si John W. Duntley uvědomil, že stavební dělníci nemají potřebné nástroje pro jejich práci. Založil Chicago PNEUMATIC Tool Company a pustil se do celoživotního mise ve všech odvětvích průmyslu. V průběhu let se společnost Duntley rozšířila prostřednictvím akvizic a nových produktů, se z něho stal jeden z největších výrobních podniků v oboru. Chicago PNEUMATIC je značka uznávaná na celém světě a je synonymem pro odolné a spolehlivé nástroje, které usnadnily těžkou práci. Jsou šité na míru specifickým potřebám pracovníků. Dnes Chicago Pneumatic vyrábí nářadí a kompresory pro prakticky všechna průmyslová odvětví a pro celou řadu aplikací ve stavebním, automobilovém a kovozpracujícím průmyslu. Můžeme s hrdostí říci, že Chicago Pneumatic stále stojí za spolehlivostí, dlouhou životností a slibuje velkou přidanou hodnotu pro zákazníka.

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc 

Kobe je Japonská firma, která vyvinula širokou škálu nářadí vhodného pro většinu průmyslových prostředích, které musí mít výkon, spolehlivost a umí provádět i ty nejnáročnější úkoly.

Všechny výrobky firmy Kobe mají nové technologie, které s dobře vyváženým designem, mají za následek méně fyzické zátěže, prachu, hluku a vibrací. Všechny tyto faktory vedou k omezení vzniku únavy obsluhy a to vede k rychlejší a efektivnější výrobě.