Česká značka pracovního a volnočasového oblečení

Značka CANIS nabízí kompletní sortiment OPP.

Vznik společnosti se datuje do roku 1993, kdy byla založena bratry Jaromírem a Jiřím Ratajovými jako sdružení dvou fyzických osob. V roce 2003 jsme se stali akciovou společností CANIS SAFETY a.s.. V současné době zaměstnáváme přes 440 zaměstnanců, z toho 45 osob zdravotně znevýhodněných (OZZ). Naše prodejní strategie je zaměřena na maloobchod i velkoobchod, máme síť prodejních poboček po celé ČR (Petřvald, Ostrava, Ostrava-Mariánské Hory, Třinec, Havířov, Hlučín, Olomouc, Brno, Jihlava, Pardubice, České Budějovice, Praha, Liberec, Jablonec n. N., Ústí n. L., Plzeň, Příbram), prodejní pobočky na Slovensku (Košice, Bratislava) a velkoobchodní prodej přímo z centrálního logistického areálu v Petřvaldu o skladové ploše 11000 m2.

V našem sortimentu najdete pracovní oděvy a pracovní oblečení, pracovní obuv, rukavice, zboží pro práci ve výškách a na ochranu zraku, sluchu a hlavy. Těžíme ze svých dlouholetých zkušeností s přímým dovozem zboží z asijských zemí, vyvíjíme a produkujeme vlastní řady pracovních oděvů jako jsou SIRIUS, LUX, ORION, CXS, VENATOR, VISION, WAITOMO, obuvi DOG, Steel Safety, DR. CORK, GOTEX, ISLAND, ROAD, ROCK, STONE a respirátorů SPIRO. Jsme také autorizovaným distributorem několika prestižních evropských značek jako 3M, ANSELL, ANTICUT, BESTARD, DUPONT, KIMBERLY CLARK, MAPA, OKULA, PROHELM, PROTEKT, SAD a výhradním distributorem pracovní obuvi BAŤA Industrials. To vše je doplněno o vlastní zakázkovou výrobu pracovních oděvů a potisků dle přání zákazníka. Systém kvality každoročně stvrzujeme certifikací dle ČSN EN ISO 9001:2008. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi ucelený sortiment, komplexní doprovodné služby, profesionální přístup a především uvádět na trh kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny.

Česká značka velmi kvalitního pracovního oblečení a pracovních pomůcek 

Existuje efektivní způsob, jak zajistit ochranu zaměstnanců ve výrobních profesích, omezit rizika úrazu a poškození zdraví při jejich činnosti, a přitom zaměstnance vybavit pracovními ochrannými pomůckami, které budou pohodlné, funkční a moderní?

Představujeme Vám optimální řešení. Je jím široká kolekce profesionálních výrobků prémiové značky ARDON® s vynikajícím poměrem kvality, funkčnosti, ceny a designu. Řada výrobků ARDON® zahrnuje všechny typy pracovních ochranných pomůcek, které jsou v současnosti používány v různých sférách výrobních činností: ochranné brýle, sluchátka, přílby, rukavice, respirátory, oděvy a obuv pro práci i volný čas.

Vývoj výrobků ARDON® pečlivě zohledňuje zákonné požadavky na ochranu zdraví při práci, pohodlí uživatele a zdravotní nezávadnost výrobku. Při výrobě všechproduktů ARDON® jsou používány pouze kvalitní materiály a špičkové výrobní technologie. Filozofií značky ARDON® je maximální ohleduplnost ke zdraví uživatele, ergonomická konstrukce snižující pocit únavy a ohleduplnost k životnímu prostředí. Materiály používanými při výrobě oděvů a obuvi jsou moderní textilie, se kterými se setkáme v civilním životě jako softshell, sympatex, netkané textilie taibrelle, COOLMAX apod. Modelové řady oděvů, obuvi, rukavic, brýlí, sluchátek i přileb ARDON®přinášejí zákaznicky orientovaný design, funkčnost, pohodlí a vysokou kvalitu spolu s maximálním uživatelským komfortem. Vaše bezpečnost a pohodlí při práci jsou hlavními impulzy pro další inovace ve vývoji nových modelů. Vyzkoušejte některý ze skvěle padnoucích a mimořádně kvalitních oděvů značky ARDON® a vychutnejte si nový look a pohodlí při práci!

Kvalitní česká pracovní obuv ze Strážnice

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X    

Firma VM Import s.r.o. byla založena v roce 2003 a je tvořena 100% českým kapitálem. Od svého vzniku se zabývá obchodem s osobními, ochrannými a pracovními pomůckami.

Prodej uceleného sortimentu, vysoce specializované kolekce pracovní, bezpečnostní a outdoorové obuvi, kvalitních pracovních rukavic a funkčních pracovních ponožek, je dnes uskutečňován výhradně prostřednictvím regionálních obchodních partnerů - obchodníků na celém území České, Slovenské a Polské republiky.

 • 2003 - založení společnosti
 • 2004 - logistický servis komodit, dovoz a prodej obuvnických materiálů, zprostředkování dovozu OOP
 • 2004 - dovoz a prodej ucelené kolekce pracovních rukavic, zprostředkování dovozu v oblasti OOP
 • 2005 - rozšíření dovozu a prodeje o novou kolekci pracovní a bezpečnostní obuvi pod vlastní značkou VM
 • 2006 - dovoz a prodej ucelené kolekce pracovní, bezpečnostní a speciální obuvi
 • 2007 - budování prodejní sítě, rozšiřování kolekce pracovních rukavic a obuvi v ČR
 • 2008 - rozšíření prodeje o export - budování prodejní sítě v SR
 • 2009 - posilování pozice na obou trzích, postupné rozšiřování kolekce
 • 2010 - rozšíření kolekce obuvi o segment outdoorové obuvi
 • 2011 - 2014 - posilování pozice na obou trzích, postupný útlum dovozu ostatních komodit, masivní rozvoj a rozšíření kolekce outdoor, speciální obuvi
 • 2015 - rozšíření kolekce pracovní a bezpečnostní obuvi
 • 2016 - rozšiřování pro-exportních aktivit

Kvalitní pracovní a trekové boty ze Zlína.

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X    

Z-STYLE CZ a.s. byla založena na začátku roku 2009 jako ryze česká akciová společnost. Od počátku svého působení navazuje na zlínskou obuvnickou tradici a systematicky se věnuje vývoji a distribuci pracovní, bezpečnostní a volnočasové obuvi včetně poskytování služeb odborného poradenství v oblasti obuvnictví. Mottem společnosti je slogan pevně ukotvený v jejím logu: "Professional approach".

Napříč všemi aktivitami uvnitř firmy i směrem ven vládne princip profesionálního a kompetentního přístupu. A právě díky důslednému naplňování tohoto motta společnost úspěšně rozšiřuje portfolio svých výrobků i cílových trhů a optimisticky směřuje vpřed čelit výzvám, které ji nabízí neustále se měnící jak obchodní, tak pracovní prostředí.

Společnost Z-STYLE CZ a.s. je členem České obuvnické a kožedělné asociace, zaměstnavatelského a profesního sdružení podnikatelů v obuvnické a kožedělné výrobě a obchodu s místem působení v České republice. Dála je hrdým držitelem certifikátu "Komfortní obuv" , právě od zmiňované České obuvnické a kožedělné asociace.