Nýtovací technika

Gesipa

Společnost byla založena v roce 1955, GESIPA Blindniettechnik GmbH se vyvinula v přední mezinárodní společnost specializující se na nýtovací technologie. Vysoká kvalita, spolehlivost GESIPA® trhacích nýtů a nýtovacích matic, stejně tak inovativní a vysoce kvalitní nýtovací nářadí činí společnost GESIPA® váženým partnerem průmyslu a obchodu.

Více jak 600 zaměstnanců v sedmi výrobních závodech po celém světě, včetně třech v Německu, denně zabezpečují, že i nejvyšší očekávání zákazníků jsou vyplněny. Krátké vzdálenosti a rychlé rozhodování přispívá k partnerství. Osm dceřiných společností a více než čtyřicet zahraničních distributorů odpovídá za mezinárodní distribuci GESIPA® produktů.

BRALO

Španělská firma BRALO je příkladem toho, že tvrdá práce, sebevědomí a cílevědomost mohou vést k velkým úspěchům. Na jejím počátku nebyl obrovský kapitál, ani spousta zaměstnanců. Vše začalo u dobrého nápadu a touze prosadit se.
Na samotném začátku existence společnosti BRALO, S.A. v roce 1985 stál její zakladatel a vlastník Basilio López Bravo a jeho idea vyrábět a prodávat kvalitní trhací nýty. Již před tímto rozhodnutím se pan López v oboru spojovacího materiálu úspěšně pohyboval - jeho volba, jakou cestou se jeho firma vydá, tak byla jednoznačná. Sázka na kvalitu a špičkové technologie místo levnější výroby a nižší kvality byla jasnou, a jak s odstupem času vidíme, také správnou volbou. Nově založená společnost se stala důstojnou konkurencí pro ostatní, již zavedené společnosti a postupně většinu z nich i překonala. Špičkový materiál a technologie výroby stály nejen u zrodu naší společnosti, ale za svůj úspěch jim BRALO vděčí i v dnešní době.

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc.  

Nýty, nýtovací matice, přivařovací a lisovací prvky