Mycí a hygienické potřeby

značkové mycí pasty

Dreumex působí již 57 let jako výrobce ručního čištění a péče o ruce ve světě těžkého znečištění. V průběhu let se společnost stala jedním z předních evropských dodavatelů v této oblasti. Kombinací znalostí a zkušeností vyvinula společnost Dreumex kompletní balíček moderních a vysoce kvalitních produktů. Produkty, které chrání, čistí a pečují o ruce. Kompletní nabídka, která poskytuje řešení pro všechny pracovní situace, takže vaše ruce jsou čisté a zdravé i po práci.

značkové průmyslové hygienické papíry, utěrky a role

Tork je přední světová značka produktů pro hygienu na pracovišti.
Produkty Tork jsou zárukou skvělého zážitku pro uživatele a pohodlné správy a obsluhy pro kupujícího - od papírových ručníků na toaletách a umývárnách v nemocnicích až po zásobníky na ubrousky v restauracích. Jako součást SCA jsme odhodláni plnit vaše potřeby udržitelným způsobem - šetřit váš čas, peníze i úsilí, abyste se mohli soustředit na podstatné záležitosti související s podnikáním.

Vždy, když potřebujete něco utřít, osušit, vyčistit nebo vyleštit, postaráme se o to. Naše široká nabídka zásobníků, náplní a služeb je navržena tak, aby splnila konkrétní potřeby toalet a umýváren, průmyslových prostředí, kuchyní a prostor určených ke stolování. Ve svém podniku se tak můžete věnovat jen tomu, na čem opravdu záleží.

Italské průmyslové papíry, utěrky a role značky Celtex

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc 

Industrie Celtex byla založena v roce 1985 a dnes je jednou z hlavních mezinárodních skupin na trhu výroby papíru pro hygienické, domácí a profesionální použití.

Industrie Celtex je syntézou inovací, udržitelnosti a výkonu v oblasti hedvábných papírů, netkaných textilií a dávkovacích systémů pro
profesionální trh. Všechny produkty Industrie Celtex jsou navrženy a vyvinuty tak, aby uspokojily základní úkol: přispívat ke
každodenní hygieně a pohodě lidí a čištění domácího prostředí a veřejných a pracovních prostor.

Centrála Industrie Celtex se nachází v Altopascio v provincii Lucca, kde se nachází hlavní logistické a administrativní centrum skupiny, která koordinuje činnost 9 výrobních závodů , rovněž v Evropě. S více než 500 zaměstnanci a roční výrobní kapacitou přes 100 000 tun jsou produkty Industrie Celtex přítomny ve více než 31 zemích po celém světě. 

Česká průmyslová drogerie a mycí prostředky

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X

Společnost CORMEN byla založena v roce 1994 živnostníkem Vladimírem Čížkem. Od počátku své činnosti se zaměřuje na výrobu kosmetiky, bytové a průmyslové drogerie, chemie. První roky činnosti působila především v České republice. Od založení byly výrobky dodávány převážně na profesionální trh, který klade velký důraz na kvalitu zboží, doprovodných služeb a poradenství. Výrobky si velmi rychle, díky své vysoké užitné hodnotě, získaly přízeň tak náročného trhu.

Stěžejní činností společnosti CORMEN nadále zůstala výroba. Díky svým zkušenostem, znalostem trhu a dobrým vztahům s distributory (velkoobchody), kteří poskytují služby cílovým zákazníkům na lokální úrovni, nabízí CORMEN všem spotřebitelům komplexní servis.

Díky realizaci významných projektů máme mnoho zkušeností s výrobou speciálních výrobků pro různá průmyslová odvětví a proto jsme schopni našim zákazníkům nabídnout široký sortiment uzpůsobený přáním i toho nejnáročnějšího zákazníka.