Měřící technika

Značková měřící technika Rakouského výrobce

SOLA PŘEDSTAVUJE VÁŠEŇ PRO PŘESNOST.

Naše jméno je synonymem pro nejpřesnější měřidla. Naši zákazníci se na nás mohou kdykoliv spolehnout. Jako přední specialista na měření a značení jsme silným partnerem pro každého profesionála i kutila. Klademe důraz na nejvyšší kvalitu a preciznost a to nejen u našich produktů, ale i našich služeb.

Spolupracujeme s profesionály, pro profesionály. Jen řemeslník ví, co skutečně potřebuje. To je důvod, proč SOLA úzce spolupracuje s odborníky při vývoji nových produktů. To má za následek, že každý výrobek projde několika testy, než je uveden do prodeje. Tím šetříme profesionálům jejich drahocenný čas.

Moderní elektronická a laserová měřící technika Německého výrobce UMAX

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc 

LaserLiner je kompetentním partnerem po celém světě. Nechte se přesvědčit naším širokým sortimentem - rotační lasery, křížové lasery a linky, vlhkosti a nástroje pro stavební dozor, dálkoměry, přístroje pro elektronickou lokalizaci, vodováhy a úhloměry.

IQ Industrial Quality - Profi produkty, které jsou vyvíjeny pro náročné profesionální použití.

PT Professional Technology - Široká produktová řada vhodná pro náročné koncové uživatele a řemeslníky.

Vedoucí značkové produkty v moderní měřící technologii. Moderní měřící přístroje značky LaserLiner vynikají díky svým nesčetným technickým inovacím a vysoké kvalitě: rotační lasery s jedním sklonem nebo antivibrační funkcí pro profesionální použití, laserové přístroje s PowerBright technologií pro zlepšení viditelnosti a rozsahu. Všechny lasery jsou opticko-elektronicky kalibrovány a kontrolovány, aby byly v rámci tolerance. Navíc je každý produkt dodáván s certifikátem kvality.