Lepidla a lepící systémy

MITOL patří se svou širokou paletou výrobků a více než 55-ti letou tradicí k předním evropským výrobcům lepidel. Před padesáti lety, kdy jsme vyvinuli první lepidlo, jsme vůbec netušili, jaký zvrat představovalo toto rozhodnutí pro další vývoj MITOL-u. Přizpůsobování novým technologiím a potřebám zákazníků vyžadovalo rychlé rozšíření prodejního programu lepidel, který brzy v plné míře vytlačil původní činnost - zpracování mléka. Dnes mají naši zákazníci k dispozici více než 300 špičkových výrobků, které jsou výsledkem intenzivní vývojové činnosti a dlouholetých zkušeností. Jsme jedním z mála výrobců lepidel s vlastní výrobou emulzí. To nám umožňuje nejen větší flexibilitu při vývoji nových výrobků, ale také pružnější cenovou politiku. Tajemství našeho úspěchu tkví v tom, že nabízíme pro každého konkrétního zákazníka speciální řešení. Nepřizpůsobujeme zákazníky svým výrobkům, ale vyvíjíme výrobky podle potřeb zákazníka. Kromě nabídky kvalitních a cenově dostupných výrobků nám takové zaměření umožnilo předstihnout konkurenci a vytvořit moderní a mezinárodně úspěšný podnik. Své výrobky dnes úspěšně prodáváme v 17-ti evropských státech. Veškeré naše výrobky jsou vyrobeny v souladu s požadavky standardu ISO 9001/2000, což nás zavazuje k neustálému provádění změn a zvyšování kvality. Naše největší bohatství a potenciál, který máme k dispozici, jsou lidé. Pouze s vlastními znalostmi a inovacemi lze uskutečnit svou vizi - být předním výrobcem lepidel ve Slovinsku a jihovýchodní Evropě a úspěšně konkurovat na ostatních trzích. Věrnost a spokojenost našich zákazníků potvrzují správnost našeho zaměření.

Společnost Montitech je prodejcem lepidel KLEIBERIT od firmy Klebchemie. Tato lepidla nachází široké uplatnění především v dřevařském a nábytkářském průmyslu, ale své místo si našla i ve stavebnictví a jiných speciálních oborech.Ve standardní nabídce je široký sortiment disperzních lepidel s kvalitou spoje D2 až D4, špičková jedno i dvou komponentní PUR lepidla s univerzálním použitím, tavná lepidla a speciální rozpouštědlová lepidla. Pod značkou KLEIBERIT je nabízeno více než 200 produktů, které jsou certifikovány DIN EN ISO 9001:2008. Našim zákazníkům poskytujeme maximální technický a poradenský servis.K produktům jsou k disposici technické a bezpečnostní listy.V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte naše specialisty.

Přesto, že první lepidlo kdysi firma Henkel vyrobila pro vlastní potřeby jako materiál na lepení krabic s pracím prostředkem Persil, dnes nabízí neuvěřitelných více než 3000 speciálních druhů lepidel ve více než 125 zemích světa. V kategorii lepidel reprezentují firmu Henkel značky Ceresit, Cimsec, Loctite, Metylan, Chemoprén, Pattex, Ponal, Pritt, Tangit a Thomsit.Pattex, který slaví už půlstoletí své existence, je tradičním partnerem nejen pro drobné opravy v domácnosti, ale také pro kutily a profesionály. Více informací o jednotlivých značkách lepidel a souvisejících produktů společnosti Henkel naleznete na Henkel-lepidla.cz.

Firma H.B.Fuller je nadnárodní společností s více jak 100 letou tradicí, založená v r. 1887, která vyrábí a dodává lepidla v celosvětovém měřítku.

Hlavním sídlem společnosti je St. Paul/Minnesota, USA, přičemž v Evropě je hned několik výrobních závodů. Mezi nimi zaujímá významné místo výrobní závod v Nienburgu, který, společně s jinými včetně výrobního závodu v rakouském Welsu, firma H.B.Fuller zařadila do svého koncernu v r. 1982 převzetím celé skupiny ISAR-RAKOLL CHemie.

Ve výrobním závodě v Nienburgu je umístěno i Technologické centrum pro Evropu.

Rakoll GLX 4 je nejprodávanější disperzní lepidlo v České republice.