Kotevní technika KOELNER + RAWLPLUG

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc 

Společnost KOELNER CZ, s.r.o., která je dceřinou společností KOELNER S.A. se sídlem v Polsku, působí na českém trhu od roku 2000 a je zde významným dodavatelem talířových hmoždinek. Zabývá se především výrobou a prodejem spojovacího materiálu, upevňovací a kotvící techniky. Největší podíl výroby tvoří kotvení termoizolací fasád, upevňování tepelných izolací střech a lehkých průmyslových konstrukcí a v neposlední řadě také všeobecné upevňovací systémy. Naše strategické postavení na trhu potvrzuje množství osvědčení a cen, které jsou nezvratným důkazem jak vysoké kvality nabízených výrobků, tak moderních způsobů jejich výroby.

Naše společnost nabízí produkty vyráběné pouze z vysoce kvalitních materiálů dostupných na trhu. Výrobky značky Koelner průběžně procházejí kontrolou jakosti podle nejpřísnějších norem. Tyto kontroly a zkoušky vycházejí z různých kritérií a odpovídají mezinárodním jakostním normám. Není proto žádným překvapením, že široká škála našich výrobků splňuje přísné technické parametry a požadavky. Osvědčenou kvalitu výrobků Koelner dokazuje řada nezávisle vydaných osvědčení, kterými se naše společnosti mohou pochlubit.

Jedním z nejvýznamnějších cílů společnosti Koelner je vyrábět a svým odběratelům nabízet výrobky nejvyšší jakosti. Motto společnosti je: "Dobrá kvalita za rozumnou cenu".

Společnost KOELNER S.A. má pobočky ve 22 zemích Evropy, v České Republice máme zastoupení v každém regionu.

RAWLPLUG

Rawlplug je světovým lídrem a specialistou ve výrobě kotevních a upevňovacích systémů, které dováží na všechny světové kontinenty. Již téměř sto let od svého založení v roce 1919 je značka Rawlplug® ve vývoji a výrobě stavebních kotev a pomocných produktů synonymem inovace, spolehlivosti a bezpečnosti.

Zakládáme si na poskytování praxí prověřených produktů té nejvyšší kvality v co nejširší produktové nabídce, která se neustále vyvíjí tak, aby vyhověla požadavkům a očekáváním uživatelů. Naše vysoké výrobní standardy jdou ruku v ruce s mimořádným zákaznickým servisem, komplexním výzkumem a vývojem, technickým poradenstvím a profesionální strojírenskou podporou, pod níž se řadí osobní účast na projektech a produktová školení. To vše poskytujeme ve všech oblastech naší činnosti.