špička mezi profesionálním nářadím

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc  

Firma montitech je největší prodejce značky ve Zlínském kraji. Nářadí Milwaukee prodáváme vice než 14 let. Zajišťujeme servis nářadí přes obchodní zástupce, nemusíte se o nic starat, stačí jen zavolat a my se postaráme.  

Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově vedoucím výrobcem a prodejcem Heavy-Duty přenosného elektrického nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele.

Od svého založení v roce 1924 se společnost Milwaukee zaměřila na jediný cíl: vyrábět to nejlepší Heavy-Duty elektrické nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Dnes značka Milwaukee znamená profesionální nářadí s nejvyšší kvalitou, odolností a životností, které je možné koupit.

profesionální elektrické a akumulátorové nářadí

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc  

HRDÁ MINULOST...VZRUŠUJÍCÍ BUDOUCNOST

AEG POWERTOOLS slibuje, že bude čerpat ze svého dědictví a vykazovat vysoký výkon, inovativní pracovní řešení pro profesionální řemeslníky dneška a budoucnosti.

Rázná změna značky uvádí AEG POWERTOOLS do roku 2009, spolu s její zářivou silnou oranžovou barvou, která dává společnosti a jejím výrobkům nový dynamický vzhled. Nicméně se nejedná pouze o změnu barvy... silná nová image je podložena závazkem k vývoji a inovacím výrobků a uvedla více než 20 nových výrobků při spuštění a celkem více než 40 nových výrobků v roce 2009. Mezi ně patří řada Compact 12V Range - série ergonomicky kvalitních nástrojů založených na základě kompaktní 12V lithiové Ion baterii, s výkonem 18V Range - skutečně profesionální nabídka pro dnešního obchodníka napříč základnou 18V, nové 2 kilové SDS plus kladiva s extrémně nízkými vibracemi a vynikající hnací silou a renovované dřevoobráběcí portfolio, včetně 305mm posuvné pokosové pily a 2050 wattové horní frézky. Samozřejmě, všechny tyto budou vybaveny AEG POWERTOOLS prodlouženou tříletou zárukou. Silná nová značka se také odráží ve sdělovacích materiálech a v prezentaci v obchodech, spolu s moderním katalogem, vynikajícími P.O.S řešeními a úplně novou prodejní škálou.

Již od svého založení AEG POWERTOOLS byly na čele ve vývoji nových výrobků. Zavedením první přenosné vrtačky v roce 1898 se zrodily přenosné nástroje. Více než 100 let později AEG nadále nabízí profesionální uživatelská inovativní a výkonná řešení.

profesionální elektrické a akumulátorové nářadí 

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X 

Hlavní aktivity společnosti Hitachi Koki Co., Ltd. jsou výroba a prodej elektrických nástrojů.
Společnost také vyrábí a prodává přístroje pro vědeckou činnost.
V důsledku neustálého výzkumu a vývoje a rozvoje lidských zdrojů jsme získali vedoucí postavení v oblasti technologií v ultra-vysokorychlostních motorech, extrémně přesném obrábění a elektronické řídicí technologii.
Především Hitachi Koki usiluje o posílení konkurenceschopnosti svých současných oborů podnikání a zkoumání nových, ale souvisejících oborů, aby zajistila svoji pozici významného hráče v tomto odvětví.