špička mezi profesionálním nářadím

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc  

Firma montitech je největší prodejce značky ve Zlínském kraji. Nářadí Milwaukee prodáváme vice než 14 let. Zajišťujeme servis nářadí přes obchodní zástupce, nemusíte se o nic starat, stačí jen zavolat a my se postaráme.  

Milwaukee Electric Tool Corporation je celosvětově vedoucím výrobcem a prodejcem Heavy-Duty přenosného elektrického nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele.

Od svého založení v roce 1924 se společnost Milwaukee zaměřila na jediný cíl: vyrábět to nejlepší Heavy-Duty elektrické nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Dnes značka Milwaukee znamená profesionální nářadí s nejvyšší kvalitou, odolností a životností, které je možné koupit.

profesionální elektrické a akumulátorové nářadí 

HiKOKI je znovuzrozená značka HITACHI. Divize nářadí se oddělila od koncernu kvůli zrychlení inovací a rozvoje samostatné sekce ručního a zahradního nářadí. 

Hlavní aktivity společnosti Hitachi Koki Co., Ltd. jsou výroba a prodej elektrického a motorového nářadí.
Společnost také vyrábí a prodává přístroje pro vědeckou činnost.
V důsledku neustálého výzkumu a vývoje a rozvoje lidských zdrojů jsme získali vedoucí postavení v oblasti technologií v ultra-vysokorychlostních motorech, extrémně přesném obrábění a elektronické řídicí technologii.
Především Hitachi Koki usiluje o posílení konkurenceschopnosti svých současných oborů podnikání a zkoumání nových, ale souvisejících oborů, aby zajistila svoji pozici významného hráče v tomto odvětví.

Velmi kvalitní výrobce elektrického a aku nářadí pověstný svojí spolehlivostí. 

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X 

FEIN® made in Germany a doma po celém světě.

FEIN se zcela jasně hlásí ke svému výrobnímu sídlu v Německu. Za optimálních podmínek jsou zde vždy vyvíjena nová inovativní řešení pro výrobky, výrobky jsou zase za pomoci nejmodernějších výrobních postupů vyráběny v Bargau u Schwäbisch Gmünd. Rozsáhlý management jakosti a výborně vyškolení zaměstnanci zajišťují, že naši firmu opouštějí jen ty výrobky FEIN, které ze 100 % odpovídají našim vlastním vysokým očekáváním. Jen tak můžeme zajistit, že naše výrobky budou v každou dobu odpovídat vysokým nárokům, které na ně klade každodenní, tvrdé a trvalé nasazení v rukou řemeslníků a v průmyslu.
Výrobky FEIN po celém světě představují standard pro výkon a spolehlivost. Aby naši zákazníci vždy našli kompetentního kontaktního partnera, jsme po celém světě zastoupeni 20 dceřinými společnostmi FEIN a 50 zastoupeními FEIN. Všude tam, kde se používá elektrické nářadí FEIN, najdete vyškolený odborný personál, rychlý servis a kompetentní poradenství. 

profesionální elektrické a akumulátorové nářadí, vynálezce úhlové brusky

Katalog se otevře na nové kartě v prohlížeči, kartu zavřete X  

FLEX. Originál.


Metody opracování v oblasti řemesla i průmyslu se mění neustále. Proto se soustředí naši inženýři a konstruktéři kromě údržby modelů tradičního programu, také na vývoj úplně nového elektrického ručního nářadí a systémových řešení.

Inovace je základem úspěchu. Tomu tak bylo v roce 1922, když jsem vyvíjeli ruční nářadí, a toto pak řešili přes stacionární elktromotory. Nebylo tomu jinak ani v roce 1954, když jsme vyrobili první vysokorychlostní úhlovou brusku DL 9 í a uvedli na trh, tím jsme vymysleli pojem "flexa".

Abychom učinili naše úhlové brusky ještě spolehlivějšími, efektivnějšími a pohodlnějšími, vyvíjíme stále dál. V roce 1997 jsme jakožto první výrobci elektrického ručního nářadí uvedli na trh dlouhokrkou brusku na sádrokarton - FLEX žirafu. Nyní máte k dispozici nejnovější generace žiraf. Vario-žirafa WST 700 VV s teleskopickou funkcí, s vyměnitelnou brusnou hlavou a perfektní manipulací udává nová měřítka.

A vše pokračuje razantně dále. FLEX investuje své zkušenosti do "řešení nových problémů" a zajímavých produktů. Nechte se překvapit !