pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc

Stavení chemie montitech®

Dlouhodobé zkušenosti firmy montitech v oblasti montáží stavebně truhlářských výrobků nás vedla k vytvoření úplně nové řady chemických produktů, které mají velmi dobré vlastnosti a příznivou cenu. Mezi našimi výrobky najdete především polyuretanové pěny, PU tmely, silikonové a akrylové tmely, lepidla D3, D4, neoprenové lepidla, konstrukční polyuretanová lepidla, vteřinová lepidla, lepidla ve sprejích, mazadla a čističe. Komplexně v našem katalogu najdete ty nejpoužívanější produkty, které jsou vhodné k montážím oken, dveří, schodů, parapetů, podlah, lišt atd.

pro zvětšení katalogu klikněte na dvě šipky vedle in, okno zavřete klávesou esc

Stavební chemie mastersil®

DONAUCHEM je jeden z hlavních distributorů chemikálií zaměřených na střední Evropu. Skupina Donauchem je zastoupena v Polsku, České republice, Rakousku, Slovensku, Maďarsku a Rumunsku. Díky dobrým znalostem a zkušenosti našich pracovníků jsme schopni úspěšně zavádět nové produkty do našeho portfolia a získávat pro ně nové zákazníky.

Tento úspěch je podpořen efektivním logistickým zázemím a vybavením od manipulace s tekutými chemikáliemi, napojení na železnici až po klimatizované sklady pro balené produkty. Naše zařízení pro jednoduchou výrobu, míchání a plnění zvyšuje tuto logistickou přidanou hodnotu. U produktů stavební divize, zastoupených vlastní značkou MASTERsil je navíc velkou výhodou vlastní automatická plnící linka, umožňující pružně reagovat na individuální požadavky zákazníků, včetně privátního designu produktů na objednávku.